ΣΑΝ 5ΧΡΟΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ!!!

Εδώ μπορείτε να αναφέρετε τα παράπονα σας σχετικά με το παιχνίδι

ΣΑΝ 5ΧΡΟΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ!!!

Δημοσίευσηαπό dalielastar » Κυρ Φεβ 04, 2018 8:50 pm

Καλησπέραααα σας....Ζητάω χίλια συγγνώμη στην διαχείριση που ανοίγω αυτό το θέμα αλλά δεν μπορώ άλλο...

Παίκτρια στο παιχνίδι με έστειλε στα σκουπίδια επειδή δεν της Μίλησα μια μέρα.....Ας αρχίσουμε από την αρχή....Λοιπόν: Οταν ήταν "στο νοσοκομείο της έστελνα κάθε μέρα οπότε προλάβενα επειδή την λυπήθηκα(όπως θα έκανε η κάθε κοπέλα)Οταν "βγήκε" από το νοσοκομείο μου έστειλε μνμα αλλά έτυχε να μην είμουν μέσα....Ε λοιπόν μετά έστειλε αυτό:
ΕικόναΤης είπα πως έχω μια αδερφή που με χρειάζεται,δύο γονείς που λείπουν όλη μέρα γτ δουλεύουν (από τις 8 το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ)και έχω και μια σχολή οδήγησης....Αλλά δεν καταλαβαίνει πως δεν είναι το μόνο άτομο κ θέλει να της μιλάμε όλη μέρα.....Και τώρα μετά από αυτό το θέμα έχουμε και τα διάσημα "Σκουπίδια" βάζοντας την φίλη της να μου στέλνει αυτά που λέει από το βρώμικο στόμα της πως θα την χακαρω και βλακείες που μόνο η ίδια καταλαβαίνει....(η φίλη της είναι στο Lady Popular International)(δεν θα δείξω το όνομα της φίλης της)
ΕικόναΕ μετά τα πήρα και εγω ενώ δεν της είπα καμία κακιά και άσχημη λέξη ξεκινησε να κάνει σαν πεντάχρονο λέγοντας πως φταίμε κιόλας!!!Μετά είπα στην φιλεναδίτσα της πως δεν μπορώ να μιλάω κάθε μέρα μαζί της όλη μέρα και μετά από μια μέρα....Ξεκίνησε να με γλύφει με συγγνώμες....Εχώ και απόδειξη(πάλι μέσω της φίλης της γτ την ίδια την είχα βάλει σιγαση και αγνόηση)ΕικόναΦυσικά και είπα ΟΧΙ!!!!Την αγνόησα παντελώς και αυτήν και την φιλενάδα της....Και τώρα έρχομαι να πω:ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΗ ΟΡΕΞΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΝ ΤΑ ΠΕΝΤΑΧΡΟΝΑ???!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΚΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΙΓΑΣΗ ΚΑΙ ΑΓΝΟΗΣΗ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!!ΚΑΙ VASIAKI ΑΜΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΩ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΠΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΕΛΟΣ.

Καλό σας βράδυ και συγγνώμη ξανά που ανοίγω το θέμα.Σας ευχαριστώ.Να έχετε ένα όμορφο βράδυ
Εικόνα
dalielastar
Junior Member
Junior Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Επιστροφή στο Παράπονα