Αστεράκια

Κάθε εβέντ, κολεξιόν, κτλ που μπαίνει στο παιχνίδι, θα έχει το δικό του τόπικ στο οποίο θα μπορείτε να μας λέτε τη γνώμη σας (ακριβό/φτηνό , βαρετό, λίγο, ενδιαφέρον κτλ).
ΠΡΟΣΟΧΗ : Τα εβέντ και οι κολεξιόν δεν αλλάζουν, δεν είναι αυτός ο σκοπός του τόπικ.

Αστεράκια

Δημοσίευσηαπό Helen six » Τρί Οκτ 25, 2016 1:08 pm

Καλησπέρα σε όλες!! :)Ξέρω ότι έχει ήδη δημιουργιθεί θέμα για αυτό αλλά δεν έχω πεί την γνώμη μου και το σκεύτηκα και κάπως αλιώς κι έτσι κι αλλιώς το τίκετ είναι κλειδωμένο :confused:
Είμαι επίπεδο 12 με μία ικανοποιητηκή δημοτικότητα αλλά κάποιες κοπέλες με προκαλούν 2 φορές την ημέρα και μου δίνουν 3-4 αστεράκια :eek: Καταντάει σπαστικό φυσικά.....Αλλά για να βοηθίσω να λυθεί αυτό το θέμα γιατί να μην πώς κι εγώ τη γνώμη μου; :confused:
Έτσι όπως δίνουμε διαμάντια για τις μάχες για να μας διευκολείνει να βρίακουμε αντιπάλους μικρότερες σε επίπεδο και σε δημοτικότητα από εμάς γιατί να μην υπάρχει κάτι τέτοιο και στα αστεράκια;;;Δηλαδή να δίνουμε 10 διαμάντια για 30 μέρες κι να μη μπορούν οι άλλες να μας δώσουν αστεράκια....Εάν κάποια συμφωνεί ή το έχει σκευτεί κάπως αλιώς ας το γράψει κάτω :D :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Σε κάποια πράγματα δεν παίζει ρόλο η ηλικία αλλά ο τρόπος σκέψης και η εμπιρεία....
Τελευταία επεξεργασία από Helen six και Παρ Οκτ 28, 2016 9:08 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Ο καθένας από εμάς είναι ένα έργο τέχνης.
Ποτέ δεν αγαπιέται από όλους,
παρά μόνο από εκείνους που γνωρίζουν,
ότι η αξία του είναι ανεκτίμητη……
Άβαταρ μέλους
Helen six
Member
Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Αστεράκια

Δημοσίευσηαπό Τουλιπα » Παρ Οκτ 28, 2016 8:41 am

:D Εγω παρακαλαω να παρω αστερακια και εσεις δεν τα θελετε?_? :rolleyes:
Τουλιπα
Junior Member
Junior Member

Δημοσίευσηαπό Helen six » Παρ Οκτ 28, 2016 9:10 pm

Τουλιπα έγραψε::D Εγω παρακαλαω να παρω αστερακια και εσεις δεν τα θελετε?_? :rolleyes:

Τουλίπα είπα για κάποια κορίτσια μέσα στο παιχνίδο!!!Εγώ προσωπικά δεν θέλω!Υπάρχουν όμως και κορίτσια που θέλουν να μάσουν!! :)
αλιώς ας το γράψει κάτω :D :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Σε κάποια πράγματα δεν παίζει ρόλο η ηλικία αλλά ο τρόπος σκέψης και η εμπιρεία...
Άβαταρ μέλους
Helen six
Member
Member

Δημοσίευσηαπό Helen six » Παρ Οκτ 28, 2016 9:11 pm

Helen six έγραψε:
Τουλιπα έγραψε::D Εγω παρακαλαω να παρω αστερακια και εσεις δεν τα θελετε?_? :rolleyes:

Τουλίπα είπα για κάποια κορίτσια μέσα στο παιχνίδι οπού δεν θέλουν;)!!!!Εγώ προσωπικά δεν θέλω!Υπάρχουν όμως και κορίτσια που θέλουν να μάσουν!! :)
:D :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Σε κάποια πράγματα δεν παίζει ρόλο η ηλικία αλλά ο τρόπος σκέψης και η εμπιρεία...
Άβαταρ μέλους
Helen six
Member
Member

Επιστροφή στο Αξιολόγηση/Γνώμες