ΕΠΙΣΤΡΟΦΉ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΊΟ

Κάθε εβέντ, κολεξιόν, κτλ που μπαίνει στο παιχνίδι, θα έχει το δικό του τόπικ στο οποίο θα μπορείτε να μας λέτε τη γνώμη σας (ακριβό/φτηνό , βαρετό, λίγο, ενδιαφέρον κτλ).
ΠΡΟΣΟΧΗ : Τα εβέντ και οι κολεξιόν δεν αλλάζουν, δεν είναι αυτός ο σκοπός του τόπικ.

ΕΠΙΣΤΡΟΦΉ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΊΟ

Δημοσίευσηαπό angelika » Δευτ Σεπ 07, 2015 1:26 pm

Μπήκε καινούριο event :D :D :D

Εικόνα
Αγαπητές κούκλες,
Ήρθε η ώρα να να επιστρέψουμε στο σχολείο!
Μην στεναχωρηθείτε! Έχετε ένα καλό λόγο για να πάτε για ψώνια!
Αναβαθμίστε την γκαρνταρόμπα σας με μοντέρνα ρούχα για το φθινόπωρο-χειμώνα! Lady Popular θα σας βοηθήσει να επιλέξετε τα καλύτερα κομμάτια - καταπληκτικά ρούχα και τρία ολοκαίνουργια χτενίσματα!
Υπάρχουν έξι πίνακες γεμάτοι με κουλ ανταμοιβές. Έχετε 3 δωρεάν προσπάθειες κάθε 12 ώρες. Σημειώστε ότι αφού γίνει επανεκκίνηση του πίνακα θα χάσετε την πρόοδό σας, αλλά θα έχετε άλλη μια ευκαιρία να κερδίσετε τις ανταμοιβές δωρεάν. Αν είστε ανυπόμονοι, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα διαμάντια για να γίνει επανεκκίνηση στον πίνακα.
Το event Επιστροφή στο σχολείο θα είναι διαθέσιμο μέχρι τις 23.09.2015; 13:00 ΩΚΕ.
Θα θέλαμε επίσης να σας, υπενθυμίσουμε ότι σήμερα, το ειδικό ντύσιμο του MTV στις Τυχερός κάρτες θα αντικατασταθεί με ένα νέο (διαθέσιμο μέχρι 14.09.2015)!
Φτιάξτε ένα σούπερ σταρ λουκ και κλέψτε την παράσταση!
Angie
Άβαταρ μέλους
angelika
Junior Admin
Junior Admin
Senior Member
Senior Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
National Flag:
Greece

Re: ΕΠΙΣΤΡΟΦΉ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΊΟ

Δημοσίευσηαπό valedinaki » Δευτ Σεπ 07, 2015 2:31 pm

αμοιβή για το πρώτο συνολάκι δεν υπάρχει??? :confused:
valedinaki
Member
Member

Δημοσίευσηαπό Amanda E » Δευτ Σεπ 07, 2015 6:33 pm

Στους 3 πρώτους πίνακες βαλεντίνα, είναι μόνο ρούχα. Στον 4ο, 5ο και 6ο είναι αμοιβές τα μαλλιά που έχει στη φωτογραφία, εκτός του κότσου. Αυτός είχε δοθεί σε περασμένο event.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Amanda E
Member
Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό valedinaki » Δευτ Σεπ 07, 2015 8:05 pm

Amanda E έγραψε:Στους 3 πρώτους πίνακες βαλεντίνα, είναι μόνο ρούχα. Στον 4ο, 5ο και 6ο είναι αμοιβές τα μαλλιά που έχει στη φωτογραφία, εκτός του κότσου. Αυτός είχε δοθεί σε περασμένο event.

άα σε ευχαριστώ πολύ!!!
μα γιατί μας έβαλαν τόσους πολλούς πίνακες???πόσα διαμάντια θα πρέπει να χαλάσουμε άραγε για να φτάσουμε στα μαλλιά? :mad:
valedinaki
Member
Member

Δημοσίευσηαπό ΣοφακιYOLO » Τρί Σεπ 08, 2015 12:28 pm

Τελεια η αλογοουρα γιατι μολις τελιωναμε τον εναν πινακα να μας εδιναν το μαλλι :confused:
''Όσο περισσότερη η γνώση , τόσο μικρότερο το εγώ.Όσο μικρότερη η γνώση,τόσο μεγαλύτερο το Εγώ...-Albert Einstein''
Άβαταρ μέλους
ΣοφακιYOLO
Member
Member

Δημοσίευσηαπό AggKar7 » Πέμ Σεπ 10, 2015 10:54 pm

μονο εγω δεν εχω κερδισει τιποτα?? εχω πληρωσει με σμαραγδια εχω πληρωσει με διαμαντια τιποτα απολυτως!
AggKar7
Member
Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό ΣοφακιYOLO » Παρ Σεπ 11, 2015 10:47 am

Εγω πηρα μονο το πρωτο συνολακι πολλες κοπελες με ρωτουν τι παταω και τα πηρα αλλα τα πατουσα με σιγουρια γιατι μ'αρεσει πολυ αυτο το event!
''Όσο περισσότερη η γνώση , τόσο μικρότερο το εγώ.Όσο μικρότερη η γνώση,τόσο μεγαλύτερο το Εγώ...-Albert Einstein''
Άβαταρ μέλους
ΣοφακιYOLO
Member
Member

Δημοσίευσηαπό valedinaki » Δευτ Σεπ 14, 2015 10:21 am

έχει αρχίσει να μου σπάει για τα καλά τα νεύρα αυτό το έβνεντ!!!!!!!τί μας βάλατε 50 πίνακες και τα μαλλιά στους 3 τελευταίους??για να ολοκληρόσουμε τους πρώτους πίανκες έχουμε ήδη χαλάσει 1 βαρέλι διαμάντια και θέλουμε άλλα τόσα για να πάρουμε και τα μαλλιά!!! :mad: ελπίζω σε επόμενα ίδια έβεντ να μην κανασυμβεί αυτό!!!!και δεν είναι και τα καλύτερα ρούχα που μας έχετε βάλει και έχουμε χαλάσει και διαμάντια για να τα πάρουμε αναγκαστικά!!! :mad:
valedinaki
Member
Member

Δημοσίευσηαπό valedinaki » Δευτ Σεπ 14, 2015 10:22 am

valedinaki έγραψε:έχει αρχίσει να μου σπάει για τα καλά τα νεύρα αυτό το έβνεντ!!!!!!!τί μας βάλατε 50 πίνακες και τα μαλλιά στους 3 τελευταίους??για να ολοκληρόσουμε τους πρώτους πίανκες έχουμε ήδη χαλάσει 1 βαρέλι διαμάντια και θέλουμε άλλα τόσα για να πάρουμε και τα μαλλιά!!! :mad: ελπίζω σε επόμενα ίδια έβεντ να μην κανασυμβεί αυτό!!!!και δεν είναι και τα καλύτερα ρούχα που μας έχετε βάλει και έχουμε χαλάσει και διαμάντια για να τα πάρουμε αναγκαστικά!!! :mad:
τα καλύτερα ρούχα μας τα έχετε εκεί που είναι τα μαλλιά!!!γιατί λοιπόν δεν τα βάζατε κατευθείαν να γλυτώσουμε κάτι?? :mad:
valedinaki
Member
Member

Δημοσίευσηαπό valedinaki » Δευτ Σεπ 14, 2015 10:23 am

έχει αρχίσει να μου σπάει για τα καλά τα νεύρα αυτό το έβνεντ!!!!!!!τί μας βάλατε 50 πίνακες και τα μαλλιά στους 3 τελευταίους??για να ολοκληρόσουμε τους πρώτους πίανκες έχουμε ήδη χαλάσει 1 βαρέλι διαμάντια και θέλουμε άλλα τόσα για να πάρουμε και τα μαλλιά!!! :mad: ελπίζω σε επόμενα ίδια έβεντ να μην κανασυμβεί αυτό!!!!και δεν είναι και τα καλύτερα ρούχα που μας έχετε βάλει και έχουμε χαλάσει και διαμάντια για να τα πάρουμε αναγκαστικά!!! :mad:[/quote]τα καλύτερα ρούχα μας τα έχετε εκεί που είναι τα μαλλιά!!!γιατί λοιπόν δεν τα βάζατε κατευθείαν να γλυτώσουμε κάτι?? :mad:[/quote]
valedinaki
Member
Member

Επόμενο

Επιστροφή στο Αξιολόγηση/Γνώμες