Τα αστέρια στα αστέρια!!

Εδώ μπορείτε να αναφέρετε τα παράπονα σας σχετικά με το παιχνίδι

Τα αστέρια στα αστέρια!!

Δημοσίευσηαπό anatol » Κυρ Μαρ 04, 2018 10:57 pm

Καλησπέρα σας κι απο τη Ραμπατολ!
Mετα το θερμό Season 1 episode 1352 της margo με τις απειλές και τα αστέρια της, εντύπωση μου κάνει που τον τελευταίο καιρό όλο δημιουργούνται(καλά εντάξει δεν έψαξα και ημερ/νια ακριβεσταστη) νέες κούκλες ή άγνωστες τέλος πάντων που το μόνο που κάνουν έιναι να αφήνουν αστέρια συνεχόμενα σε μένα τουλάχιστον το οποίο όπως έχετε ξανασυζητήσει είναι άκρως ενοχλητικο.
Δίκαιο ξε-δίκαιο θα συμφωνήσουμε ότι δεν είναι όμορφο να φορτώνεσαι επίπεδα χωρίς λόγο και ειδικά άτομα που έχουν κάνει δουλειά σε μια κούκλα(είχα κάνει το σ...ο παξιμάδι ρε παιδιά jesus)φορτώθηκα σχεδόν 2 επίπεδα απο επιτηδευμένα και άστοχα αστέρια....και ουδέποτε έκανα σε κανεναν φασαρία παρα μόνο σε κόσμιο επίπεδο αν γίνεται να μη μου αφήνουν.
Και σας ρωτω κυρία Denitsa μου, αν συνεχίσει αυτή η κατάσταση ανα 3 μήνες να αλλάζω επίπεδα μη σας πω και συντομότερα κάποια στιγμή μοιραίο κακό να προβώ σε αρραβώνες κι όπως καταλαβαίνετε δεν είμαι έτοιμη ψυχικά, υλικά για τέτοια δέσμευσις τέλος πάντων....

ΥΣ * Το παρών παράπονο καταγράφεται χιουμοριστικά προς αποφυγήν παρεξήγησης για να αποτυπώσει με γλαφυρότητα τα αστέρια που είτε αφήνονται επίτηδες είτε όχι

Με εκτίμηση Ράμπατολ
wannabe Βικυ Καγια στο shopping star και μελλοντική οικονομολόγα
anatol
Junior Member
Junior Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Επιστροφή στο Παράπονα