ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ!!!!!!!!!

Εδώ μπορείτε να αναφέρετε τα παράπονα σας σχετικά με το παιχνίδι

Re: ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ!!!!!!!!!

Δημοσίευσηαπό Δεσποινα2 » Τρί Οκτ 03, 2017 12:40 pm

ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.... ΝΑ ΚΛΕΒΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΙΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ... ΕΠΙΣΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ 8 ΚΑΙ ΜΕ ΔΗΜΟΤΙΚΟΤΗΤΑ ΟΥΤΕ 10?
Δεσποινα2
Junior Member
Junior Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Δημοσίευσηαπό antoylini » Τρί Οκτ 03, 2017 5:49 pm

Πριν μία ώρα περίπου είδα το προφίλ της κούκλας και όλα αυτά που λέει στις πληροφορίες!!Δέσποινα δεν είναι αυτή η βασική της κούκλα αυτό είναι "διπλό"προφίλ όπως αυτά που μοιράζουν αστέρια τον τελευταίο καιρό !!Δεν νομίζω να μπορεί να κάνει κάτι άλλο η διαχείριση μιας και αλλάζουν ιπ ή πάνε σε ίντερνετ καφέ κτλ!!Χαρά στο κουράγιο τους...!! :p :confused:
Άβαταρ μέλους
antoylini
Member
Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό Μυρελα » Τετ Οκτ 04, 2017 11:20 am

Μπορει να κανει κατι...Να την κλεισει κ να μην την ανοιξει παλι ουτε σε 100 χρονια!!!!!!!!!!
Την τιμωρησαν εχτες κ σημερα ειναι παλι ενεργη???!!!!! :mad:
Παμε καλα??????Για πιο λογο την ξετιμωρισατε??????Πως μας προστατευετε σε αυτο το παιχνιδι?????
Δεν ειναι μονο οτι εβρισε κ μαλιστα χυδαια αλλα εκλεψε κ ποσταρε παντου προσωπικα δεδομενα!!!!!!
Στο τελος μονο με αυτες θα μεινει το παιχνιδι.......μαλλον αυτο θελετε!!!!!
Κανονικα θα επρεπε να εχει σβηστει αυτο το προφιλ κ να φροντισετε να κατεβασετε κ οσα ανεβασε!!!!!
Άβαταρ μέλους
Μυρελα
Junior Member
Junior Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό Nami » Τετ Οκτ 04, 2017 11:34 am

Μια χαρά αν είναι ας ξεκινήσουμε να βριζόμαστε όλοι μεταξύ μας και να πάρουμε 1 μέρα τιμωρίας, ενώ αν πας επίσκεψη σε κάποιο άτομο να το γνωρίσεις ρε αδερφέ και μπεις να γυρίσεις τον τροχό μόνο να μην τον χάσεις, επειδή θα έχουμε μπει από την ίδια ηλεκτρονική διεύθυνση (πόσο μάλλον αν είσαστε και παρόμοιο επίπεδο) τιμωρούμαστε δια παντός. Ωραία λογική αυτή!!!
**cRaZy LaDiEs** - Nami
Άβαταρ μέλους
Nami
Junior Member
Junior Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό lolos » Τετ Οκτ 04, 2017 11:37 am

Μαλλον μονοι μας τα λεμε μονοι μας τα ακουμε...
Ντροπη κάποιες έχουμε δώσει πόσα χρήματα γι αυτό το παιχνίδι και η αντιμετώπιση τους είναι αυτή.
Mε την σταση αυτή γρήγορα θα μεινουν με 50 κοριτσια online την ημερα.
Ευρω απο μενα δεν ξαναβλέπουν.
lolos
Junior Member
Junior Member

Δημοσίευσηαπό Μυρελα » Τετ Οκτ 04, 2017 12:58 pm

Ελα μου ντε!!!!!!!!!!
Να ειναι πιο αυστηροι με τους διπλους γενικα κ οχι με το να βριζουν τοσο χυδαια κ να σου κλεβουν κ προσωπικα δεδομενα!!!!!??? Προστασια μηδεν!!!!!!!!! :mad:
Απο προχτες εχω στειλει μνμ στην διαχειριση κ στην επικοινωνια κ απαντηση δεν εχω λαβει καν!!!
Κ οχι μονο εγω αλλα κ πολλα κοριτσια απο το κλαμπ μου τουλαχιστον!!!!Γιατι σιγουρα αυτο μας αφορα ολους στο παιχνιδι!!!!!
Η ''απαντηση'' ηταν απλα μια μερα τιμωρια για την ''κυρια''!!!!!
Εμενα βεβαια κ πολλες αλλες κοπελες που δεν ειπαμε καν οσα λεει αυτη μας πεταξαν εξω απο την ομαδα στο fb κ μας ειχαν απειλησει οτι θα μας κλεισουν κ στο παιχνιδι αν το συνεχιζαμε!!!!Ειμαι εξω φρενων με αυτη την ιστορια!!!!!!Πολλα κοριτσια θελουν να σταματησουν το παιχνιδι κ τα κραταμε με νυχια κ με δοντια γιατι νιωθουν οτι δεν προστατευοντε κ οτι η καθε μια μπορει να σε βρισει,να σου κλεψει προσωπικα δεδομενα κ να σε διασυρει οπως αυτη γουσταρει μεσα στο παιχνιδι!!!Κ μεταξυ μας δεν εχουν κ αδικο!!!!
Άβαταρ μέλους
Μυρελα
Junior Member
Junior Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό AggKar7 » Τετ Οκτ 04, 2017 8:00 pm

Ειλικρινα δε με απασχολει τι λεει η καθε τρελη κ γι αυτο κ τοσες μερες δεν εχω μιλησει!!Με απασχολει ομως η διαχειριση η οποια ειναι εξαφανισμενη!! το παιχνιδι εχει ξεφυγει απαντηση δεν εχουμε λαβει καμια κ ουτε προκειτε!! θα μπει λογικα σε 2-3 μερες θα μας πει οτι δεν ειναι το φορουμ για τετοιες συζητησεις,θα μας απειλησει οτι θα μας μπλοκαρει απο το φορουμ κ το παιχνιδι κ επειτα θα κλειδωσει το θεμα!!
Να μας πει βεβαια η διαχειρηση για ποια θεματα ειναι το φορουμ,ποιες ειναι οι αρμοδιοτητες της κ ποια τα δικαιωματα μας!! Γιατι αν ηθελα μπορουσα να το φτασω στα ακρα με πολλους τροπους!! Δε με νοιαζει ποια το εκανε ολο αυτο , με νοιαζει η διαχειριστρια μας να μου πει ξανα τους κανονες κ σε ποιες περιπτωσεις τιμωρουνται οι λογαριασμοι δια παντως για να ξερουμε σε τι παιχνιδι παιζουμε!! ευχαριστω εκ των προτερων για την απαντηση!!
AggKar7
Member
Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό DenitsaXS » Σάβ Οκτ 07, 2017 4:35 pm

Καλησπέρα.
Πρώτα απ όλα θα ήθελα να ηρεμήσετε και να προσέχετε τι λέτε και για ποιόν.
Για το ποιες είναι οι αρμοδιότητες μας δεν χρειάζεται να ξέρετε,τις ξέρει η εταιρία μας.Εσείς αυτό που μπορείτε να κάνετε και που κάνατε είναι να κάνετε αναφορά στα μηνύματα που θεωρείτε προσβλητικά .Απο εκεί και πέρα αν θα τιμωρηθεί και με ποιόν τρόπο θα τιμωρηθεί η κάθε παίκτρια είναι δουλειά δικιά μας και δεν την συζητάμε ούτε στην επικοινωνία ούτε στο φόρουμ. Ελπίζω να είμαι ξεκάθαρη.

Και κάτι τελευταίο, ότι ανεβαίνει στο ίντερνετ ξέρουμε πολύ καλά ότι μπορεί να παρθεί και να χρησιμοποιηθεί οπουδήποτε.Να προσέχετε.

Καλή συνέχεια
Άβαταρ μέλους
DenitsaXS
ADMIN
Member
Member

National Flag:
Bulgaria

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Παράπονα