ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ....

Εδώ μπορείτε να αναφέρετε τα παράπονα σας σχετικά με το παιχνίδι

ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ....

Δημοσίευσηαπό maria34012 » Πέμ Αύγ 24, 2017 7:24 pm

Καλησπέρα σε όλες!!!
Μιας και άνοιξε το θέμα αυτές τις μέρες και οι συμπαίκτριες μου απόφασισαν να μιλήσουν, είπα να γράψω και εγώ γι'αυτά που έχω δει.
Παίζω το παιχνίδι 160 μέρες,οπότε είμαι σχετικά καινούρια εδώ μέσα σε σχέση με όλες εσάς,όμως αυτό δε σας απασχόλησε καθόλου ούτε σας απέτρεψε να ξεκινήσετε να κάνετε τα "δικά σας".
Εδώ και 1-2 μήνες έχουν ξεκινήσει 2-3 από συγκεκριμένα κλαμπ,να με προκαλούν μόνο τις ώρες που ο λογαριασμός μου έχει χρήματα μέσα, και μόλις τα ξοδεύω, ξαφνικά, αποφασίζουν πως δε θέλουν να με προκαλέσουν πια.
Είναι γιατί δε θέλουν άλλα λεφτά ή μήπως είναι γιατί ξέρουν πως δεν υπάρχουν άλλα λεφτά;
Θα μπορούσα να ανεβάσω φωτογραφίες (για αποδείξεις), όμως, θεωρώ πως δεν είναι αναγκαίο πρώτον γιατί αυτές που το κάνουν ξέρουν πολύ καλά ποιες είναι και δεύτερον, ακόμα και αν ανέβαζα φωτογραφίες, θα βρίσκατε κάποιον τρόπο να μου πείτε ότι δεν είναι αυτό που φαίνεται (και που βγάζει ανθρώπου μάτι)
Καμία δε σας ζήτησε να μη μας προκαλείτε,αυτό που ζητάμε είναι να παίζετε δίκαια και να ανεβάζετε τα στατιστικά σας όπως όλες οι υπόλοιπες.
Ούτε ένα παιχνίδι δε μπορείτε να παίξετε πια; :)
maria34012
Junior Member
Junior Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ....

Δημοσίευσηαπό DenitsaXS » Παρ Αύγ 25, 2017 6:49 am

Καλημέρα .

Με απόλυτη σιγουριά μπορώ να σου πω πως κανένας εκτός από μένα και τους τεχνικούς δεν μπορεί να δει αν έχετε χρήματα στον λογαριασμό σας.
Το μόνο που μπορεί να κάνει μια παίκτρια είναι να μαντεύει απο τον τρόπο που παίζετε πότε μαζεύετε.

Καλή συνέχεια
Άβαταρ μέλους
DenitsaXS
ADMIN
Member
Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
National Flag:
Bulgaria

Επιστροφή στο Παράπονα