...Παρατράγουδα...

Εδώ μπορείτε να αναφέρετε τα παράπονα σας σχετικά με το παιχνίδι

...Παρατράγουδα...

Δημοσίευσηαπό crouella » Σάβ Αύγ 05, 2017 6:40 am

...Αυτά ειναι τα στατιστικά μου
Εικόνα

...και εδώ ειναι τα στατιστικα της αντιπάλου μου
Εικόνα

...για ρωτήστε τους προγραμματιστές σας, πώς δικαιολογούν αυτό το αποτέλεσμα
Εικόνα

και επίσης ρωτήστε τα αφεντικά σας, αν έχετε το δικαίωμα να σβήνετε τα θέματα που αφορούν τους βοηθούς σας, αναλόγως με το πώς σας βολεύει...

...Θα επαναλάβω ότι,
ΔΕΝ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΝ Η ΒΟΗΘΟΣ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ
και επίσης θα ξαναπώ ότι
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ eirini5 ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ
..αντιθετα για την "κυρία" που κάνετε ότι μπορείτε για να την δικαιολογήσετε, μπορούμε να γεμίσουμε πολλές σελίδες με παράπονα, και να βαρεθείς να τα σβήνεις !!!!

...και, να ξαναεπαναλάβω ότι, ο προγραμματισμός αφορά όλες τις εκδόσεις του παιχνιδιού, επομένως δεν στέκει να ρίχνετε την ευθύνη στους προγραμματιστές για τα παρατράγουδα που συμβαίνουν εδώ, γιατί, εκτός των άλλων , εκθέτεις και την επιχείρηση στην οποία εργάζεσαι,
...εκτός αν για την ελληνική έκδοση, ισχύουν άλλα δεδομένα...!!!!

Υ.Γ.
...αν σβήσεις και αυτό το θέμα, το επόμενο που θα ανοίξω, θα έχει φωτογραφίες από αυτά που διέγραψες, μαζί με τα link τους...
...και να μη το ξεχάσω ... ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!
crouella
Senior Member
Senior Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: ...Παρατράγουδα...

Δημοσίευσηαπό EFARAHPROTI » Σάβ Αύγ 05, 2017 1:40 pm

γεια σας και απο μενα :) κουκλα μου χωρις να εχω αρνητικοτητα απεναντι σου θελω να σου πω απλα για το παιχνιδι για το τι εχω καταλαβει εγω που παιζω την αρενα απο τοτε που βγηκε..λοιπον για αρχη οταν γινονται μαχες υπαρχει κατι που ποτε δεν υπολογιζετε το +/- 20% αυτο υφιστατε σε καθε μαχη.. αυτο δινετε βαση αλγοριθμου απο τους προγραμματιστες ουσιαστικα με αυτο οριζουν ας πουμε ετσι την τυχη.. παραδειγμα η κοπελα που μας δειχνεις συγκριτικα με τη δικια σου κουκλα εχετε μια διαφορα της ταξης 24-25 ποντους διαφορα σε ολα σας τα στατιστικα για μενα που καταλαβα τι παιζει θα την προκαλουσα μονο εαν δεν ειχα χρηματα εαν ειχα χρημα οπως στη δικη σου περιπτωση τοτε θα εψαχνα να προκαλεσω πολλη μικροτερες μου..δλδ παιζει ρολο και η διαφορα στη δημοτικοτητα αλλα και το εαν εχεις χρημα..και αυτο δεν εγινε τωρα με τις αλλαγες στο παιχνιδι υπηρχε παντα.. και εγω τη πατησα ετσι που ενω παντα κερδιζα μια κοπελα την 4η η 5η φορα που την προκαλουσα εχανα γιατι ειχα μεσα πιο πολλα λεφτα γιατι ηδη την ειχα προκαλεσει αρκετες φορες και σηκωσα χρημα και πιστευω αυτο γινετε σαν ισοροπια και στη δικια μου περιπτωση εγω ειχα και μπονους και τη περνουσα ετσι λιγο οπως εσυ τη κοπελα που μας εδειξες.. το παιχνιδι δεν ειναι απλα μαχες πρεπει να καταλαβεις και μερικα πραγματακια που κρυβονται τα οποια απλα ειναι αλγοριθμοι.. εγω ειχα νευριασει πολυ με το παιχνιδι οταν σπουδασα πηροφορικη και φτιαχναμε προγραμματισμο και αλγοριθμους καταλαβα τι παιζει μαλλον ειχα καταλαβει αλλα καταλαβα το σκοπο ρυθμιζουνε την ισσοροπια του παιχνιδιου δλδ σου δινουν χρημα οταν προκαλεις τη κοπελα αλλα οταν προκαλεις π.χ 5 στα 5 που δικαιουσε και εχεις και χρημα μεσα και σηκωσες αρκετο χρημα απο τη κοπελα τοτε θα δωσουν και στην αλη τη κοπελα μια καλη νικη για να κινηθει το χρημα... και παντα μιλαω για τετια μικρη διαφορα δημοτικοτητας.. αυτες που ξερουν το παιχνιδι παντα εχουν πολη μεγαλη τη γεναιοδωρια τους δλδ εχεις 300 σε ολα τα στατιστικα? στη γεναιοδωρια φωρτωσε 320 και παραπανω παιζει και αυτο ρολο..και γενικα το παιχνιδι κοιταει να κινητε το χρημα οσο και εαν με νευριαζει εμενα και να με στεναχωρει οταν θα χασω πρεπει να το αποδεκτω εκτος και εαν προσεχω ποιες προκαλω οταν εχω λεφτα και βαζω καλα μπονους και πιστευω οτι ολο αυτο το δρομα αξιζει μονο αν μιλαμε για εξασκηση αλιως πλεον με τους ποντους ειμαστε μια χαρα και δεν αγχονομαστε ετσι
παντα φιλικα εκ μερους μου απλα ειπα αυτα που καταλαβα σαν παικτρια στα τοσα χρονια και να χαρα μου εαν σε βοηθησα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
EFARAHPROTI
Member
Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό crouella » Κυρ Αύγ 06, 2017 6:51 pm

...καλησπέρα κούκλα ..
..Σ'ευχαριστώ που μπηκες στον κοπο να γράψεις όλο αυτό, και, θα ήθελα πολύ να με καλύψει, αλλά δυστυχώς στη περίπτωσή μας ισχύουν άλλα πράγματα...
Για παράδειγμα, στη πρώτη περίπτωση που πόσταρα, η αντιπαλος είχε άδειο ταμείο, κι έχασε...
ενώ , στη δευτερη περίπτωση , είχαμε και οι δύο χρηματα... αλλά , οι αλγοριθμοι φροντισαν να χάσει αυτη που προσπαθούσε να ανεβάσει.. ;) ...και , αυτη η τελευταία εκδοχή ειναι που επαναλαμβάνεται συνεχώς το τελευταίο δίμηνο πανω κάτω, και σχεδόν ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που βοηθάει η μία την άλλη. Αυτό δε συμβαίνει μόνο σε μένα, αλλά σε κάθε ανάλογη συνεργασία μέσα στο club μας...

...Και φυσικά θα ξαναρωτήσω τους "προγραμματιστές", στην international έκδοση έχουν άλλους αλγόριθμους ? ? Γιατί εκεί δεν παρατηρούνται τέτοια φαινόμενα αλγοριθμων με ...επιλεκτική νοημοσύνη !!!!!

...Πάντως , και πάλι σ'ευχαριστώ, για τον κόπο σου...
(... ξέρω ότι ασχολείσαι πολύ, και επίσης έχεις και πολύ καλές ιδέες.. :) :) )
crouella
Senior Member
Senior Member

Δημοσίευσηαπό angelika » Σάβ Αύγ 19, 2017 4:38 pm

Εγω το μόνο που εχω να πω είναι πως η κοπέλα δεν σταματάει να ξεφτιλίζει τον εαυτό της με τις "ιστορίες συνωμοσίας" .. Ειναι απλά αστεία! Αλλα ξέρω πραγματικά τι την ενοχλεί ..
Καλα θα κανει να παρει χαμπάρι πως δεν θα σταματήσω να την καλώ ...οπως και ολες τις υπόλοιπες παίκτριες..και οπώς καλούν και εμένα φυσικά. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!
Αν νομίζει οτι θα παγώνουν η μια την αλλη και θα ανεβάζουν ανενόχλητες ενω οι υπόλοιπες ανεβάζουν με κόπο κάνει μεγάλο λάθος...
Αυτα απο μένα
ΦΙΛΑΙ ΠΟΛΛΑ!!!!!
Άβαταρ μέλους
angelika
Junior Admin
Junior Admin
Senior Member
Senior Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό crouella » Σάβ Αύγ 19, 2017 4:52 pm

...Δηλαδή, με άλλα λόγια, μας λες ότι, σε ενοχλεί το γεγονός ότι στο δικό μας club, έχουμε βρει τον τρόπο να συνεργαζόμαστε ???? ... Τα αφεντικά σας συμφωνούν με αυτά που γράφετε ??

...και, για να'χουμε καλό ρώτημα, ...εσένα από πότε σε πήρε ο πόνος γι'αυτες που με "τόσο κόπο ανεβάζουν" ???
Εσύ συνήθως , με τις γνωστές "μαντικές" σου ικανότητες, μόλις τσεκάρεις κάποια που μαζεύει, βαράς στο ψαχνό.. Τώρα τί έγινε ??
crouella
Senior Member
Senior Member

Δημοσίευσηαπό angelika » Τρί Αύγ 22, 2017 9:53 pm

Τα αφεντικά μου? :confused:
Λες να έπρεπε να τους ενημερώσω οτι παίζω LP?Δεν το ειχα σκεφτεί..Καλή ιδεα!Θα ζητήσω λιγότερες ώρες εργασίας για να έχω περισσότερο χρόνο για την κούκλα. :p

Κοπέλα μου αυτη είναι η τελευταία μου απάντηση γιατι με εχεις κουράσει..εμένα και ολες τις υπόλοιπες παίκτριες..μην κοιτάς που δεν μιλάνε εδω..

Εχει πάρει χαμπάρι ολη η αρένα ποτε μαζεύετε και παγιώνεστε..δεν ειναι δύσκολο..ουτε μαντικές ικανότητες ούτε σουπερδυνάμεις..λίγο μυαλό χρειάζεται !

Εσυ απλά να ξέρεις πως είσαι απλή θνητή παίκτρια οπως και εμείς οι υπόλοιπες και θα σε καλούν όπως και όλες τις αλες!Δεν είσαι ανέγγιχτη ;)

Όπως λέει η admin μας

Καλή συνέχεια!
Άβαταρ μέλους
angelika
Junior Admin
Junior Admin
Senior Member
Senior Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό crouella » Τρί Αύγ 22, 2017 10:20 pm

Δηλαδή, εσύ μας λές τώρα, ότι, οποιαδήποτε παικτρια μπορεί να δει με ακρίβεια την ώρα που τελειώνει η δουλειά της αντιπάλου ? ....Πολύ ενδιαφέρον..
Εικόνα
(...περίεργες ώρες πρέπει να πηγαίνεις για δουλειά τελικά...)

...και , μας λες επίσης ότι , μπορούμε να δούμε πότε έχουν προκαλέσει μια παίκτρια, για να τη χτυπήσουμε στην ίδια ακριβώς ώρα στον επομενο γύρο, όπως το συνηθίζεις ??? ...ακόμα πιο ενδιαφέρον..!!!

...Τώρα, σχετικά με τους θνητούς και τους ημίθεους..., εγώ σίγουρα ειμαι κοινή θνητή, γιατί , μαντικές ικανοτητες δε διαθέτω... Όμως , είμαι σε θέση να ξεχωρίσω, ποιά παίζει με ή χωρίς αυτά τα ταλέντα.. Τώρα αν εσύ επιμένεις να κρύβεσαι πίσω απ το δάχτυλό σου, μάλλον το δικό σου νοητικό επίπεδο υποβιβάζεις και όχι το δικό μας... ;)
...kissesss dear... και , τους χαιρετισμούς σου στο αφεντικό σου
crouella
Senior Member
Senior Member

Δημοσίευσηαπό DenitsaXS » Τετ Αύγ 23, 2017 5:06 am

Για τελευταία φορα, αυτό το θέμα δεν εχει καμία δουλειά στο φόρουμ!
Τις διαφορές σας βρείτε τες μεταξύ σας !

crouella δεν θα παίζουμε, δεν θα κλείνω θέματα και εσυ θα τα ξανα ανοίγεις!
Σου ξεκαθαρίζω αν ξανα δω παρόμοιο θέμα πάλι ανοιχτό θα αναγκαστώ να σε τιμωρήσω πρώτα εδώ και αν πάλι δεν καταλάβεις θα το κάνω και στο παιχνίδι!
Το ίδιο ισχύει και για οποιαδήποτε άλλη παίκτρια .
Καλή συνέχεια
Άβαταρ μέλους
DenitsaXS
ADMIN
Member
Member

National Flag:
Bulgaria

Επιστροφή στο Παράπονα