Παιχνίδι:Ιστορία με μία λέξη

Εδώ μπορείτε να ανταλλάξετε κουβέντες και να γνωριστείτε καλύτερα. Όμορφα και πολιτισμένα ε!

Re: Παιχνίδι:Ιστορία με μία λέξη

Δημοσίευσηαπό angelika » Τρί Οκτ 23, 2012 9:15 pm

Εγώ και η φίλη μου η Μαρία παίξαμε τρίλιζα.Αλλά εγώ θύμωσα γιατί δεν μου έδινε το μολύβι. Τότε μπήκε η μαμά μου και μας έπιασε να τσακωνόμαστε και έτσι το απόγευμα πήγαμε βόλτα στο πάρκο.Εκεί συνάντησα τον Δημήτρη. Ο Δημήτρης μας χαιρέτησε αλλά δεν έδειχνε να έχει καλή διάθεση γιατί όπως είπε δεν τον κάλεσε η Μαριλένα στο κόμμα. Η Μαριλένα είναι φίλη μου και δεν είναι σωστό καθόλου που μου είπε: Είναι πολύ εγωίστρια γιατί τρέχει από πίσω από τον Νίκο σαν σκυλί! Εκατό φορές πήγε να του πετάξει μπουκάλι στο κεφάλι! Τρέχω να τον σώσω από το μπουκάλι αλλα δεν προλαβαίνω και τον πετυχαίνει! Τότε αρχίζω να φωνάζω.Πήρα τηλέφωνο τον φίλο μου επειδή είναι άξιος να βρει λύση αλλά δεν μπορούσε να σκεφτεί τι να κάνει! >>. Ο Νίκος όμως είναι πεσμένος κατω και κλαίει.Πάω να δω αν υπάρχει πρόβλημα, ευτυχώς δεν είχε πάθει απολύτως τίποτα.Όμως όταν σηκώθηκε ζαλίστηκε, έπεσε και μετά προσπάθησε να ξανασηκωθεί. Ένιωσε σαν να είχε χτυπηθεί παρ 'όλο το δυνατό! ! Τότε είπαμε να τηλεφωνήσει στον πάτερα του γιατί δεν ήταν ακόμα πολύ καλά.Γιαυτό πήραμε τηλέφωνο αλλα η γραμμή κόπικε. Αποφάσισα να τον ξανατηλεφωνήσω αλλά πάλι δεν απάντησε.Τελικά, μετά από όλα αυτά τον πάμε στο πλησιέστερο γκέι μπαρ για να βρει ταίρι επειδή είχε πέσει σε κατάθλιψη! Τελικά φύγαμε γιατί ο Μάνος επιτέθηκε σε ενα σκύλο.Στον δρόμο για το σπίτι του Οδυσσέα, ο Ορέστης λιποθύμησε πάνω σε ενα αυτοκίνητο και εμεις νομίζαμε πως δεν θα ζήσει για πολύ, επειδή φαινόταν πολύ χάλια.Στεναχωρήθηκα πολύ με όλη την κατάσταση που έγινε, αρχίσαμε να τσιρίζουμε και να κλαίμε.Εγώ δεν ένιωθα καλά.Έπειτα περπατήσαμε προς το πηγάδι.Εκεί συναντήσαμε τους γονείς της Μαρίας.Τους χαιρετήσαμε αλλά δεν έδειχναν να είχαν ορεξη. Προχωρίσαμε προς τα κοντινότερα μαγαζιά για να πάρουμε ενα ζευγάρι παπούτσια για τον Βασίλη. Βρήκαμε έναν σκύλο και μας γάβγισε, τρομάξαμε και τρέξαμε όσο πιο γρήγορα γινόταν.Ξαφνικά βρεθηκαμε σε σουπερ-μαρκετ και κλέψαμε ένα κουτί με σκουπίδια.Τελικά το επιστρέψαμε γιατί αισθανθήκαμε άσχημα και είχαμε τύψεις.Η ώρα είχε περάσει και γυρισαμε στο σπίτι.Εκει καθησαμε παίξαμε X box στην τηλεόραση.Δυστυχώς έπεσε κάτω και έσπασε.Βάλαμε τα πράγματα σε σακούλες και τα πετάξαμε στον κάδο ανακύκλωσης.Γυρίσαμε σπίτι εξαντλημένοι από κούραση. Εκεί, καθίσαμε και ακούσαμε ραδιόφωνο, καθώς δεν είχαμε τηλεόραση. Ήταν βαρετά αλλά αφού ήρθε o Γιαννης ανέβηκε η διάθεσή μας.Μιλάγαμε συνεχώς για τα ερωτικά προβλήματα της παρέας μας.Η Φούλη μου χώρισε με έναν που τον ήξερε απο
Angie
Άβαταρ μέλους
angelika
Junior Admin
Junior Admin
Senior Member
Senior Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό Lady Anastasiaa » Πέμ Οκτ 25, 2012 2:10 pm

Εγώ και η φίλη μου η Μαρία παίξαμε τρίλιζα.Αλλά εγώ θύμωσα γιατί δεν μου έδινε το μολύβι. Τότε μπήκε η μαμά μου και μας έπιασε να τσακωνόμαστε και έτσι το απόγευμα πήγαμε βόλτα στο πάρκο.Εκεί συνάντησα τον Δημήτρη. Ο Δημήτρης μας χαιρέτησε αλλά δεν έδειχνε να έχει καλή διάθεση γιατί όπως είπε δεν τον κάλεσε η Μαριλένα στο κόμμα. Η Μαριλένα είναι φίλη μου και δεν είναι σωστό καθόλου που μου είπε: Είναι πολύ εγωίστρια γιατί τρέχει από πίσω από τον Νίκο σαν σκυλί! Εκατό φορές πήγε να του πετάξει μπουκάλι στο κεφάλι! Τρέχω να τον σώσω από το μπουκάλι αλλά δεν προλαβαίνω και τον πετυχαίνει! Τότε αρχίζω να φωνάζω.Πήρα τηλέφωνο τον φίλο μου επειδή είναι άξιος να βρει λύση αλλά δεν μπορούσε να σκεφτεί τι να κάνει! >>. Ο Νίκος όμως είναι πεσμένος κάτω και κλαίει.Πάω να δω αν υπάρχει πρόβλημα, ευτυχώς δεν είχε πάθει απολύτως τίποτα.Όμως όταν σηκώθηκε ζαλίστηκε, έπεσε και μετά προσπάθησε να ξανασηκωθεί. Ένιωσε σαν να είχε χτυπηθεί παρ 'όλο το δυνατό! ! Τότε είπαμε να τηλεφωνήσει στον πάτερα του γιατί δεν ήταν ακόμα πολύ καλά.Γιαυτό πήραμε τηλέφωνο αλλά η γραμμή κόπηκε. Αποφάσισα να τον ξανατηλεφωνήσω αλλά πάλι δεν απάντησε.Τελικά, μετά από όλα αυτά τον πάμε στο πλησιέστερο γκέι μπαρ για να βρει ταίρι επειδή είχε πέσει σε κατάθλιψη! Τελικά φύγαμε γιατί ο Μάνος επιτέθηκε σε ένα σκύλο.Στον δρόμο για το σπίτι του Οδυσσέα, ο Ορέστης λιποθύμησε πάνω σε ένα αυτοκίνητο και εμείς νομίζαμε πως δεν θα ζήσει για πολύ, επειδή φαινόταν πολύ χάλια.Στεναχωρήθηκα πολύ με όλη την κατάσταση που έγινε, αρχίσαμε να τσιρίζουμε και να κλαίμε.Εγώ δεν ένιωθα καλά.Έπειτα περπατήσαμε προς το πηγάδι.Εκεί συναντήσαμε τους γονείς της Μαρίας.Τους χαιρετήσαμε αλλά δεν έδειχναν να είχαν όρεξη. Προχωρήσαμε προς τα κοντινότερα μαγαζιά για να πάρουμε ένα ζευγάρι παπούτσια για τον Βασίλη. Βρήκαμε έναν σκύλο και μας γάβγισε, τρομάξαμε και τρέξαμε όσο πιο γρήγορα γινόταν.Ξαφνικά βρεθήκαμε σε σούπερ-μάρκετ και κλέψαμε ένα κουτί με σκουπίδια.Τελικά το επιστρέψαμε γιατί αισθανθήκαμε άσχημα και είχαμε τύψεις.Η ώρα είχε περάσει και γυρίσαμε στο σπίτι.Εκεί καθίσαμε παίξαμε X box στην τηλεόραση.Δυστυχώς έπεσε κάτω και έσπασε.Βάλαμε τα πράγματα σε σακούλες και τα πετάξαμε στον κάδο ανακύκλωσης.Γυρίσαμε σπίτι εξαντλημένοι από κούραση. Εκεί, καθίσαμε και ακούσαμε ραδιόφωνο, καθώς δεν είχαμε τηλεόραση. Ήταν βαρετά αλλά αφού ήρθε o Γιάννης ανέβηκε η διάθεσή μας.Μιλάγαμε συνεχώς για τα ερωτικά προβλήματα της παρέας μας.Η Φούλη μου χώρισε με έναν που τον ήξερε από τα
Nothing is impossible.The word says it : I'M POSSIBLE
Lady Anastasiaa
Senior Member
Senior Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό zoubia » Τρί Νοέμ 20, 2012 4:21 pm

Εγώ και η φίλη μου η Μαρία παίξαμε τρίλιζα.Αλλά εγώ θύμωσα γιατί δεν μου έδινε το μολύβι. Τότε μπήκε η μαμά μου και μας έπιασε να τσακωνόμαστε και έτσι το απόγευμα πήγαμε βόλτα στο πάρκο.Εκεί συνάντησα τον Δημήτρη. Ο Δημήτρης μας χαιρέτησε αλλά δεν έδειχνε να έχει καλή διάθεση γιατί όπως είπε δεν τον κάλεσε η Μαριλένα στο κόμμα. Η Μαριλένα είναι φίλη μου και δεν είναι σωστό καθόλου που μου είπε: Είναι πολύ εγωίστρια γιατί τρέχει από πίσω από τον Νίκο σαν σκυλί! Εκατό φορές πήγε να του πετάξει μπουκάλι στο κεφάλι! Τρέχω να τον σώσω από το μπουκάλι αλλά δεν προλαβαίνω και τον πετυχαίνει! Τότε αρχίζω να φωνάζω.Πήρα τηλέφωνο τον φίλο μου επειδή είναι άξιος να βρει λύση αλλά δεν μπορούσε να σκεφτεί τι να κάνει! >>. Ο Νίκος όμως είναι πεσμένος κάτω και κλαίει.Πάω να δω αν υπάρχει πρόβλημα, ευτυχώς δεν είχε πάθει απολύτως τίποτα.Όμως όταν σηκώθηκε ζαλίστηκε, έπεσε και μετά προσπάθησε να ξανασηκωθεί. Ένιωσε σαν να είχε χτυπηθεί παρ 'όλο το δυνατό! ! Τότε είπαμε να τηλεφωνήσει στον πάτερα του γιατί δεν ήταν ακόμα πολύ καλά.Γιαυτό πήραμε τηλέφωνο αλλά η γραμμή κόπηκε. Αποφάσισα να τον ξανατηλεφωνήσω αλλά πάλι δεν απάντησε.Τελικά, μετά από όλα αυτά τον πάμε στο πλησιέστερο γκέι μπαρ για να βρει ταίρι επειδή είχε πέσει σε κατάθλιψη! Τελικά φύγαμε γιατί ο Μάνος επιτέθηκε σε ένα σκύλο.Στον δρόμο για το σπίτι του Οδυσσέα, ο Ορέστης λιποθύμησε πάνω σε ένα αυτοκίνητο και εμείς νομίζαμε πως δεν θα ζήσει για πολύ, επειδή φαινόταν πολύ χάλια.Στεναχωρήθηκα πολύ με όλη την κατάσταση που έγινε, αρχίσαμε να τσιρίζουμε και να κλαίμε.Εγώ δεν ένιωθα καλά.Έπειτα περπατήσαμε προς το πηγάδι.Εκεί συναντήσαμε τους γονείς της Μαρίας.Τους χαιρετήσαμε αλλά δεν έδειχναν να είχαν όρεξη. Προχωρήσαμε προς τα κοντινότερα μαγαζιά για να πάρουμε ένα ζευγάρι παπούτσια για τον Βασίλη. Βρήκαμε έναν σκύλο και μας γάβγισε, τρομάξαμε και τρέξαμε όσο πιο γρήγορα γινόταν.Ξαφνικά βρεθήκαμε σε σούπερ-μάρκετ και κλέψαμε ένα κουτί με σκουπίδια.Τελικά το επιστρέψαμε γιατί αισθανθήκαμε άσχημα και είχαμε τύψεις.Η ώρα είχε περάσει και γυρίσαμε στο σπίτι.Εκεί καθίσαμε παίξαμε X box στην τηλεόραση.Δυστυχώς έπεσε κάτω και έσπασε.Βάλαμε τα πράγματα σε σακούλες και τα πετάξαμε στον κάδο ανακύκλωσης.Γυρίσαμε σπίτι εξαντλημένοι από κούραση. Εκεί, καθίσαμε και ακούσαμε ραδιόφωνο, καθώς δεν είχαμε τηλεόραση. Ήταν βαρετά αλλά αφού ήρθε o Γιάννης ανέβηκε η διάθεσή μας.Μιλάγαμε συνεχώς για τα ερωτικά προβλήματα της παρέας μας.Η Φούλη μου χώρισε με έναν που τον ήξερε από τα νυχτερινά
zoubia
Junior Member
Junior Member

Δημοσίευσηαπό maritina » Κυρ Δεκ 23, 2012 1:05 am

Εγώ και η φίλη μου η Μαρία παίξαμε τρίλιζα.Αλλά εγώ θύμωσα γιατί δεν μου έδινε το μολύβι. Τότε μπήκε η μαμά μου και μας έπιασε να τσακωνόμαστε και έτσι το απόγευμα πήγαμε βόλτα στο πάρκο.Εκεί συνάντησα τον Δημήτρη. Ο Δημήτρης μας χαιρέτησε αλλά δεν έδειχνε να έχει καλή διάθεση γιατί όπως είπε δεν τον κάλεσε η Μαριλένα στο κόμμα. Η Μαριλένα είναι φίλη μου και δεν είναι σωστό καθόλου που μου είπε: Είναι πολύ εγωίστρια γιατί τρέχει από πίσω από τον Νίκο σαν σκυλί! Εκατό φορές πήγε να του πετάξει μπουκάλι στο κεφάλι! Τρέχω να τον σώσω από το μπουκάλι αλλά δεν προλαβαίνω και τον πετυχαίνει! Τότε αρχίζω να φωνάζω.Πήρα τηλέφωνο τον φίλο μου επειδή είναι άξιος να βρει λύση αλλά δεν μπορούσε να σκεφτεί τι να κάνει! >>. Ο Νίκος όμως είναι πεσμένος κάτω και κλαίει.Πάω να δω αν υπάρχει πρόβλημα, ευτυχώς δεν είχε πάθει απολύτως τίποτα.Όμως όταν σηκώθηκε ζαλίστηκε, έπεσε και μετά προσπάθησε να ξανασηκωθεί. Ένιωσε σαν να είχε χτυπηθεί παρ 'όλο το δυνατό! ! Τότε είπαμε να τηλεφωνήσει στον πάτερα του γιατί δεν ήταν ακόμα πολύ καλά.Γιαυτό πήραμε τηλέφωνο αλλά η γραμμή κόπηκε. Αποφάσισα να τον ξανατηλεφωνήσω αλλά πάλι δεν απάντησε.Τελικά, μετά από όλα αυτά τον πάμε στο πλησιέστερο γκέι μπαρ για να βρει ταίρι επειδή είχε πέσει σε κατάθλιψη! Τελικά φύγαμε γιατί ο Μάνος επιτέθηκε σε ένα σκύλο.Στον δρόμο για το σπίτι του Οδυσσέα, ο Ορέστης λιποθύμησε πάνω σε ένα αυτοκίνητο και εμείς νομίζαμε πως δεν θα ζήσει για πολύ, επειδή φαινόταν πολύ χάλια.Στεναχωρήθηκα πολύ με όλη την κατάσταση που έγινε, αρχίσαμε να τσιρίζουμε και να κλαίμε.Εγώ δεν ένιωθα καλά.Έπειτα περπατήσαμε προς το πηγάδι.Εκεί συναντήσαμε τους γονείς της Μαρίας.Τους χαιρετήσαμε αλλά δεν έδειχναν να είχαν όρεξη. Προχωρήσαμε προς τα κοντινότερα μαγαζιά για να πάρουμε ένα ζευγάρι παπούτσια για τον Βασίλη. Βρήκαμε έναν σκύλο και μας γάβγισε, τρομάξαμε και τρέξαμε όσο πιο γρήγορα γινόταν.Ξαφνικά βρεθήκαμε σε σούπερ-μάρκετ και κλέψαμε ένα κουτί με σκουπίδια.Τελικά το επιστρέψαμε γιατί αισθανθήκαμε άσχημα και είχαμε τύψεις.Η ώρα είχε περάσει και γυρίσαμε στο σπίτι.Εκεί καθίσαμε παίξαμε X box στην τηλεόραση.Δυστυχώς έπεσε κάτω και έσπασε.Βάλαμε τα πράγματα σε σακούλες και τα πετάξαμε στον κάδο ανακύκλωσης.Γυρίσαμε σπίτι εξαντλημένοι από κούραση. Εκεί, καθίσαμε και ακούσαμε ραδιόφωνο, καθώς δεν είχαμε τηλεόραση. Ήταν βαρετά αλλά αφού ήρθε o Γιάννης ανέβηκε η διάθεσή μας.Μιλάγαμε συνεχώς για τα ερωτικά προβλήματα της παρέας μας.Η Φούλη μου χώρισε με έναν που τον ήξερε από τα νυχτερινά βραδάκια...
Maritin❤❤
Άβαταρ μέλους
maritina
Senior Member
Senior Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό ΣοφακιYOLO » Παρ Αύγ 28, 2015 9:57 pm

Εγω και η φιλη μου η Μαρία παιξαμε σκυνακι βολεΐ κουκλες
''Όσο περισσότερη η γνώση , τόσο μικρότερο το εγώ.Όσο μικρότερη η γνώση,τόσο μεγαλύτερο το Εγώ...-Albert Einstein''
Άβαταρ μέλους
ΣοφακιYOLO
Member
Member

Δημοσίευσηαπό ledykaterina » Σάβ Απρ 30, 2016 5:35 pm

εγω και η φιλη μου η Μαρία παιξαμε σκυνακι βολεΐ κουκλες και μετα καθισαμε να φαμε το κεικ της μαμα :D .......
ledykaterina
Junior Member
Junior Member

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γνωριστείτε Καλύτερα