ΣΩΣΙΕΣ

Αν έχετε κάποια άλλη ιδέα για κάτι άλλο που εμείς ξεχάσαμε θεωρώ ότι εδώ είναι το κατάλληλο μέρος για να την ανακοινώσετε.

ΣΩΣΙΕΣ

Δημοσίευσηαπό Λενα » Παρ Οκτ 07, 2016 8:09 pm

καλησπερα ηθελα να προτεινω και εγω με την σειρα μου μια ιδεα που εχει να κανει με τα club και με τις μαχες που γινονται.. οταν βαζουμε μια μαχη και καποιες κοπελες δεν προλαβαινουν να δηλωσουν στις μαχες θα μπορουσαμε να ειχαμε σωσιες τν κοριτσιων που με διαμαντια η με σμαραγδια θα μπορουσαμε να τις αγορασουμε και να πανε στην μαχη κανονικα .. πιστευω θα βοηθουσε πολυ τα club να βαζουν μαχες ακομα και οταν εχουν κοπελες που δεν μπορουν να μπουν να δηλωσουνε .. :) :) αυτη ειναι η προταση μου ελπιζω να σας αρεσει :)
Άβαταρ μέλους
Λενα
Junior Member
Junior Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
National Flag:
Greece

Re: ΣΩΣΙΕΣ

Δημοσίευσηαπό popi » Σάβ Οκτ 08, 2016 11:45 am

πάρα πολύ καλή πρόταση και ιδέα, πράγματι σε αυτό το θέμα έχουν πρόβλημα τα κλαμπ, είναι κορίτσια που μερικές φορές έχουν υποχρεώσεις και δεν μπορούν να μπούν αλλά δεν θέλουν να αφήσουν την κούκλα τους η να βρεθούν στην δυσάρεστη θέση να διωχθούν από ένα κλαμπ, σε αυτές τις περιπτώσεις πρέπει να υπάρχει μια άλλη λύση
Άβαταρ μέλους
popi
Junior Member
Junior Member

Δημοσίευσηαπό Adrasteia » Σάβ Οκτ 08, 2016 11:57 am

Οντος ωραια ιδεα..
καποια κορίτσια χανοντε ειτε από σχολικες υποχρεωσεις...η και για αλλους λογους...ανθρωποι ειμαστε...
ακομα που λεει ο λογος κ να λειψω για μια υποχρεςση κ να μην μπορω να μπω στο παιχνιδι..να μπορει το club μ να συνεχισει της δραστηριοτητες του !!! πραγματικα ωραια ιδεα :)
Adrasteia
Junior Member
Junior Member

Δημοσίευσηαπό Helen six » Σάβ Οκτ 08, 2016 8:10 pm

Πολύ καλή ιδέα!Πολλά άτομα από το κλαμπ μας δεν μπορούν να μπούν διότι βρίσκονται κάπου ή έχουν υποχρεώσεις!Θα ήταν ωραία και οι αρμόδιοι να το πραγματοποιήσουν!!! :o :rolleyes:
Τελευταία επεξεργασία από Helen six και Κυρ Οκτ 09, 2016 9:22 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Ο καθένας από εμάς είναι ένα έργο τέχνης.
Ποτέ δεν αγαπιέται από όλους,
παρά μόνο από εκείνους που γνωρίζουν,
ότι η αξία του είναι ανεκτίμητη……
Άβαταρ μέλους
Helen six
Member
Member

Δημοσίευσηαπό Τουλιπα » Κυρ Οκτ 09, 2016 8:40 am

:D καλη ιδεα :)
Τουλιπα
Junior Member
Junior Member

Δημοσίευσηαπό antoylini » Κυρ Οκτ 09, 2016 6:36 pm

Ωραία η ιδέα της Λένας!!Ξέρω ότι αυτό γίνεται σε κάποιο άλλο παιχνίδι...!!Με αυτόν τον τρόπο η αρένα θα "ζωντανέψει"θα γίνονται περισσότερες μάχες και θα υπάρχει ενδιαφέρον!!Σας παρακαλούμε πολύ να μεταφέρετε την ιδέα..δεν είναι καθόλου άσχημη!! :D :D
Άβαταρ μέλους
antoylini
Member
Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό antigoni81 » Δευτ Οκτ 10, 2016 6:33 am

καλημερα,καλημερα..

μου αρεσει παρα πολυ η ιδεα της Λενας..σωσιες..γτ οχι?ετσι ουτε τις υποχρεωσεις μας θα αφηνουμε πισω αλλα και παρουσες θα ειμαστε στις μαχες των κλαμπ μας..

μπραβο Λενα...τελεια η ιδεα σου :D
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
antigoni81
Junior Member
Junior Member

National Flag:
Greece

Δημοσίευσηαπό Nena0 » Δευτ Οκτ 10, 2016 7:13 am

Νομίζω,ότι θα ήταν καλό να μπορούμε να ενεργοποιούμε κάποιες παίκτριες για τις μάχες.Πιστεύω,ότι θα ήταν κίνητρο για αρκετές παίκτριες,να παραμείνουν ενεργά στο παιχνίδι.Κάποιες,όταν σφίγγουν οι υποχρεώσεις,αναγκάζονται να εγκαταλείψουν και το club,για να μη δημιουργούν πρόβλημα,και τελικά το παιχνίδι.Επίσης,όταν είσαι σε club που δυσκολεύεται να οργανώσει μια μάχη,επειδή δεν μπορεί να συγκεντρώσει αρκετές συμμετοχές,χάνεις ένα κομμάτι του παιχνιδιού.
Nena0
Junior Member
Junior Member

Δημοσίευσηαπό Amanda E » Δευτ Οκτ 10, 2016 7:45 pm

Eλενάκι μου τώρα είδα την πρότασή σου. Εξαιρετική....Συμφωνώ απόλυτα. Και να είναι με διαμάντια, σαφώς. ;)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Amanda E
Member
Member

National Flag:
Greece

Επιστροφή στο Ιδεές-προτάσεις